Ana Sayfa » Ürünler » Havuz Ürünleri » Havuz Isıtma Sistemleri » Zodiac Z400 İQ Havuz Isı Pompası 120 m3

Zodiac Z400 İQ Havuz Isı Pompası 120 m3

Zodiac Z400 İQ Havuz Isı Pompası 120 m3

37.579,61 

Sessiz modu ve dikey hava çıkışı sayesinde, Z400 iQ küçük alanlarda bile kendini belli etmeyen ayrı ısı pompasıdır.

Akıllı telefonunuzdan yönetilebilen Z400 iQ, uzaktan çalışma modunu yapılandırmanızı ve okumanızı sağlar.

120 m3 havuz hacmi için idealdir.

4.5 kw güç tüketir.

Markalar:Zodiac

Açıklama

Zodiac Z400 İQ Havuz Isı Pompası MD8 4.5 kw 

80-120 m3 arasında havuz için idealdir.

Zodiac Z400 İQ, Temiz hatları ve mevcut iki rengiyle havuz ortamınıza zarif bir şekilde uyum sağlar. Zerafet tasarım ve performansı birleştiren bir havuz ısı pompasıdır. Kompakt ve optimal olarak küçültülmüş boyutu ile Z400, bahçenizde minimum alan kaplar ve yüksek performanslı bir çözüm sunar.

Sessiz modu ve dikey hava çıkışı sayesinde, Z400 iQ küçük alanlarda bile kendini belli etmeyen ayrı ısı pompasıdır.Akıllı telefonunuzdan yönetilebilen Z400 iQ, uzaktan çalışma modunu yapılandırmanızı ve okumanızı sağlar.

Isı pompaları hem ekolojik hem de kolay montaj yapılabilmesi ile birlikte işletme maliyetlerinde yüksek rekabet gücüne sahip bir çözüm sunarlar. Termodinamik bir cihaz olarak, enerji tasarrufu sağlayabilmek için, havada bulunan ısı enerjisini suya aktarırlar. Her türdeki havuzlar için birkaç farklı modele sahip olan Zodiac® serisi ısı pompaları, toprak altı havuzlar için idealdir.

Ekipmanlar

Dikey hava üfleme kanalı

Polipropilen ve galvaniz çelik, epoksi boyalı gövde

Dijital gösterge, Silence modla 2 hızlı fan (otomatik-manuel)

Isıtma önceliği modu (filtrasyon pompası kontrolü)

Dahili wifi ve uygulaması

Otomatik defrost (ters çevrim veya fan yardımıyla)

Otomatik soğutma modu

Antifriz termostatı (minimum çalışma sıcaklığı: -12°C )

Yüksek & Alçak basınç güvenlik sensörü

Debi sensörü

Titanyum kondenser

Döner kanatlı kompresör

Elektronik genleşme vanası

Soğutucu akışkan: R410A

Z400 Model Özellik Tablosu

zodiac-z400-havuz-isi-pompasi-ozellik-tablo

Z400 Montaj Şeması

zodiac-z400-havuz-isi-pompasi-montaj

Ek bilgi

Ağırlık 105 kg
Boyutlar 115 × 48 × 102 cm

Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.