Ana Sayfa » Ürünler » Havuz Ürünleri » Dezenfeksiyon Sistemleri » Zodiac Tuz Klor Jeneratörü Ei2 20g/h

Zodiac Tuz Klor Jeneratörü Ei2 20g/h

Zodiac Tuz Klor Jeneratörü Ei2 20g/h

(1 müşteri incelemesi)

5.862,42 

Hacmi 90 m3 olan bütün havuz türleri için idealdir. Saatte 20 gr klor üretimi yapar.

Zodiac Tuz Jeneratörü havuzunuzda tuzdan klor üretmek için tasarlanmıştır.

Otomatik, kolay ve etkili dezenfeksiyon.

Montajı ve kullanımı basit olan tuz elektroliz cihazları, daha az bakım gerektiren komple bir çözüm sunar.

Koşulsuz 2 yıl garanti. Titanyum hücre.

Markalar:Zodiac

Açıklama

Zodiac Tuz Klor Jeneratörü Ei2 20g/h

Zodiac Tuz Jeneratörü havuzunuzda tuzdan klor üretmek için tasarlanmıştır. Tuz elektrolizinin prensibi basittir. Havuz suyu hafif tuzludur (2 ila 4 g / L, deniz suyundan 9 ila 18 kat daha azdır).

Sistemin hücresindeki bir elektroliz reaksiyonu ile, suda çözünmüş tuzdan klorür iyonları, anında suda çözünen güçlü bir dezenfektan olan klor gazına dönüştürülür.

Sonuç olarak elde edilen aktif klor (HOCl), hücre içindeki tüm mikroorganizmaları yok eder ve havuzda yeterli düzeyde serbest klor sağlar.

Güneş UV ışınları ve havuzdaki organik maddelerin yok ettiği bu aktif klor, kullanıcı tarafından herhangi bir işlem yapılmasını gerektirmeden hücre tarafından sürekli olarak yenilenir.

Tuz elektroliz cihazının optimum verimliliği için yüzme havuzunun pH değeri 7.00-7.60 arasında tutulmalıdır. Tüm Zodiac® tuz elektroliz cihazları, kullanıcıları mutlu eden yüksek kaliteli, uzun ömürlü titanyum elektrotlu hücrelere sahiptir.

Tuz Klorlama Otomasyon; Basitleştirilmiş havuz bakımı, siz uzakta olduğunuz da bile kusursuz su kalitesi, kusursuz yüzme konforu!

Kendi Kendini Temizleyen Birim Ayarlanabilir polarite çevirici kullanan otomatik temizlenen elektrotlar.

Sistemin Çalışma Prensibi

Havuz suyu çok az tuzludur: 4 g/l (Deniz suyuna oranla 9 kat daha az). Tuzlu su klorlayıcısı havuzun filtreleme sistemine takılır. Tuz birim tarafından güçlü bir dezenfektan olan klora dönüştürülür ve su içinde hemen çözülür. Üretilen klor bakteri, yosun ve mikroorganizmaları ortadan kaldırmak için kullanılır. 1m³ havuz suyuna % 04 tuz ilave edilir. Güneş ışığının UV etkileri ile bertaraf edilen klor herhangi bir müdahale olmadan cihaz tarafından sürekli olarak yenilenir.

Güvenilirlik

Clearwater® teknolojisi titanyum elektrotlar özel uzun ömürlü alaşımla kaplı. Tasarımları ve parça seçimi sıra dışı hizmet süresini garanti etmektedir. TRİ® için 3 yıl / Eİ® için 2 yıllık koşulsuz garanti, tuzlu su klorlayıcısı: Birimin her türden arızası veya hasarının neden kaynaklandığına bakılmaksızın, kumanda kutusu ve birim satın alma tarihinizden itibaren 24-36 aylık süre içinde onarılacak veya değiştirilecektir.

Kolay Denetim

Geniş LCD retro aydınlatmalı ekran kullanarak kolayca yapılan ayarlar. Filtreleme sürelerini ve klor üretimini bağımsız olarak ayarlamak için programlama  

1 yorum

  1. Kale Peyzaj Havuz

    Zodiac tuz jeneratörü için uygun fiyat ve zamanında teslimat.

İnceleme ekle

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Benzer Ürünler