Ana Sayfa » Ürünler » Havuz Ürünleri » Havuz Robotları » Zodiac Tornax RT2100 Havuz Temizlik Robotu

Zodiac Tornax RT2100 Havuz Temizlik Robotu
İndirim!

Zodiac Tornax RT2100 Havuz Temizlik Robotu

4.929,12  4.032,91 

32 m2 taban alanına sahip havuzları temizler. Sadece zemin temizliği yapar. Liner, seramik, mozaik, epoksi ve polyester havuzlarda rahatlıkla çalışır. Akıllı hareket sistemi sayesinde Zodiac RT 2100 bütün havuzda kendi kendine dolaşabilir. Fırça fonksiyonuyla emmeden önce kirleri hızla kaldırarak maksimum temizlik sağlar. Daha fazla etkinlik için gerçek Zodiac® uzmanlığı. TornaX™ RT 2100 yalnızca 5.5 kg ağırlığıyla kategorisindeki en hafif robotlardan biridir. Bu özelliği onu hızlı ve taşıması kolay bir robot yapmaktadır.

Markalar:Zodiac

Açıklama

Zodiac Tornax RT2100 Havuz Temizlik Robotu

32 m2 taban alanına sahip havuzları temizler. Sadece zemin temizliği yapar. Liner, seramik, mozaik, epoksi ve polyester havuzlarda rahatlıkla çalışır. Akıllı hareket sistemi sayesinde Zodiac RT 2100 bütün havuzda kendi kendine dolaşabilir. Fırça fonksiyonuyla emmeden önce kirleri hızla kaldırarak maksimum temizlik sağlar. Daha fazla etkinlik için gerçek Zodiac® uzmanlığı. TornaX™ RT 2100 yalnızca 5.5 kg ağırlığıyla kategorisindeki en hafif robotlardan biridir. Bu özelliği onu hızlı ve taşıması kolay bir robot yapmaktadır. Robotun üzerindeki kolay erişilen filtreyi temizlemek kolaydır ve kirliliğe temas etmeniz önlenir.

Açıklama:

Temizleme alanları: Zemin Temizleme döngüsünün sayısı / uzunluğu: 1 döngü – 2 saat (zemin) Enerji kaynağı: Kendinden destekli, 230V kaynağa bağlanmış trafo, 14 mt kablo Hareket: Önceden programlanmış Tahrik sistemi: Palet zinciri Aktarma: Dişliler Fırçalar: Evet Güvenlik: Kıyı sistemi, su dışı güvenlik, elektronik motor koruması Filtrasyon sistemi / erişimi: Robotun üstünden erişilen sabit filtre 3lt hacimli

Ek bilgi

Ağırlık 10 kg
Boyutlar 37 × 29 × 30 cm

Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Benzer Ürünler