Ana Sayfa » Ürünler » Havuz Ürünleri » Havuz Temizlik Ekipmanları » Havuz Robotları » Zodiac T3 Hidrolik Havuz Robotu

Zodiac T3 Hidrolik Havuz Robotu

Zodiac T3 Hidrolik Havuz Robotu

1.484,28 

45 m2 taban alanına sahip havuzları temizler. Zemin, basamak ve köşe temizliği yapar. Vakum nozulu veya skimmere takılabilir.

Baskı önleyici tekerleği ile tüm engelleri aşar: basamaklar, açılar, merdivenler, alt boşaltma kanalları vs.

Açıklama

Zodiac T3 Hidrolik Havuz Robotu

45 m2 taban alanına sahip havuzları temizler. Zemin, basamak ve köşe temizliği yapar. Vakum nozulu veya skimmere takılabilir.

Kanatçıklar sayesinde T3’ün mobilitesi geliştirildi. Havuzun her köşesini kaplar ve tüm havuz şekilleri için uygundur.

Güçlü emme motoru, Zodiac®’ın patentli bu özel teknolojisi, etkili emmeyi sağlar. T3, % 40 daha iyi emiş performansı sağlayan en yeni nesil Zodiac® hidrolik motor ile donatılmıştır.

Baskı önleyici tekerleği ile tüm engelleri aşar: basamaklar, açılar, merdivenler, alt boşaltma kanalları vs.

Zodiac Pool Care yeniliği olan kilitli boru sistemi sayesinde, emiş hortumlarının kolay, tamamen güvenli bir şekilde bağlantısını arttırılmış emme performansıyla sağlar. Doğrudan emme noktasına veya havuz süpürücüye bağlanarak, en iyi şekilde kilitlenmeyi sağlar.

Kilitli konum: kolay ve güvenli bağlantı

Liner, seramik, mozaik, epoksi ve polyester havuzlarda rahatlıkla çalışır.

Hortum uzunluğu 1 m’lik 10 bölüm

Temizleyicinin boyutları (U x Gx en) 41 x 36 x 28 cm

Temizleyicinin ağırlığı (kafa) 1,2 kg (Paket ağırlığı: 6,8 kg)

Filtreleme kapasitesi Havuz filtreleme devresi

Temizlenmiş genişlik 30 cm

Asgari gereken filtre pompa gücü 1/2 hp

Hareket hızı 6.5 m/ dak.

Garanti: 2 yıl

Pakete dahil olan aksesuarlar:

Büküm Kilitleme Hortumları

Tekerlek saptırıcı – Akış ölçer – Akış tutucu valf

Ek bilgi

Ağırlık 6.5 kg
Boyutlar 41 × 36 × 28 cm

yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.