Ana Sayfa » Ürünler » Havuz Ürünleri » Havuz Robotları » Zodiac RV 5480 İQ Akıllı Havuz Temizlik Robotu

Zodiac RV 5480 İQ Akıllı Havuz Temizlik Robotu
İndirim!

Zodiac RV 5480 İQ Akıllı Havuz Temizlik Robotu

12.551,59  10.146,50 

72 m2 taban alanına sahip havuzları temizler. Android ve İos akıllı telefonlarla bağlantı ve kontrol imkanı. Zemin ve duvar temizliği yapar. 4×4 ultra güçlü ve uzun süreli vakum sağlar. Liner, seramik, mozaik, epoksi ve polyester havuzlarda rahatlıkla çalışır.

Markalar:Zodiac

Açıklama

Zodiac RV 5480 İQ Akıllı Havuz Temizlik Robotu

72 m2 taban alanına sahip havuzları temizler. Android ve İos akıllı telefonlarla bağlantı ve kontrol imkanı. Zemin ve duvar temizliği yapar. 4×4 ultra güçlü ve uzun süreli vakum sağlar. Liner, seramik, mozaik, epoksi ve polyester havuzlarda rahatlıkla çalışır. RV 5480 İQ temizlik robotu yoğun bir havuz zemini temizliği için “özel bir zemin” programını da içeren 6 temizlik döngüsüyle havuz zemin ve duvarlarını temizler. “Yüzey kontrol sistemiyle” robotun hareketlerini ayarlayabilirsiniz. Böylece temizleyici robotunuz ne şekle sahip olursa olsun havuzun her köşesine girebilir. Ekstra geniş emme girişi ve 5 lt filtreli ekstra yüksek kapasitesiyle her tür kiri emer ve depolar. Garantili, maksimum kullanıcı rahatlığı. Robotun üzerindeki kolay erişilen filtreyi temizlemek kolaydır ve kirliliğe temas etmeniz önlenir.

Açıklama

Temizleme alanları: Zemin / duvarlar / su hattı Temizleme döngüsünün sayısı / uzunluğu: 6 temizlik döngüsü Zemin/duvarlar/su hattı: 0,5 saat – 1.5 saat – 2 saat Enerji kaynağı: Kendinden destekli, 230V kaynağa bağlanmış trafo Hareket: Önceden programlanmış Aktarma: Dişli Fırçalar: Evet Filtre dolu göstergesi: Evet Uzaktan kumanda: Akıllı telefon ile. Güvenlik: Kıyı sistemi, su dışı güvenlik, elektronik motor koruması Filtrasyon sistemi / erişimi: Robotun üstünden erişilen sağlam filtre

Teknik özellikler

Motor sayısı : 3 Kabin besleme gerilimi : 200-240 V AC; 50 Hz Temizleyici besleme gerilimi : 30 VDC Çekilen güç : 150 W Kablo uzunluğu : Swivel ile 18 m Temizleyici boyutları : (GxDxY) 43 x 48 x 27 cm Temizleyici ağırlığı : 9,5kg Filtre alanı / filtrasyon seviyesi : 1.180 cm² / 100μ Filtre kapasitesi : 5 L Teorik temizleme genişliği : 24,5 cm

Ek bilgi

Ağırlık 10 kg
Boyutlar 37 × 29 × 30 cm

Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Benzer Ürünler