Zodiac RV 5600 Havuz Temizlik Robotu

Zodiac RV 5600 Havuz Temizlik Robotu

10.260,87 

Zodiac RV5600 Otomatik Havuz Temizleme Robotu

Zodiac araştırma merkezinde geliştirilen özel mikro işlemci, havuzun boyutlarına ve şekline göre robotu yönlendirir ve temizlik için gereken süreyi otomatik olarak hesaplar.

Yanlızca bir defa programlamanız yeter.

Havuzun tüm özelliklerini hafızasında saklar.

25 mt kabloludur.

Tüm havuz şekilleri ve tüm yüzeyler için kullanıma uygundur.

Optimum sürede hassas temizlik için bilgisayarla yönlendirme özelliği, yüksek emiş gücü, etkili ve kısa süreli temizlik periyotları için 3 adet yüksek performanslı motor.

Açıklama

Zodiac RV5600 Otomatik Havuz Temizleme Robotu

Zodiac araştırma merkezinde geliştirilen özel mikro işlemci, havuzun boyutlarına ve şekline göre robotu yönlendirir ve temizlik için gereken süreyi otomatik olarak hesaplar.

Yanlızca bir defa programlamanız yeter. Havuzun tüm özelliklerini hafızasında saklar.

25 mt kabloludur. Tüm havuz şekilleri ve tüm yüzeyler için kullanıma uygundur.

Optimum sürede hassas temizlik için bilgisayarla yönlendirme özelliği, yüksek emiş gücü, etkili ve kısa süreli temizlik periyotları için 3 adet yüksek performanslı motor.

Uzaktan kumandasında; Havuzun belirli kısımlarını temizlemek için otomatik veya uzaktan kumanda modu, temizlenecek yüzeyleri seçmek için yalnızca taban veya taban ve yan duvarlar seçeneği vardır.

Kalan temizlik süresini gösteren dijital ekran. Fırçalar havuz tabanı, yan duvarlar, su altı platformu ve su yüzeyinin en iyi şekilde temizlenmesi için otomatik olarak ayarlanır.

Geniş 20 mikronluk filtre torbası en küçük birikinti parçalarını bile bırakmaz…

Geniş temizleme eni (28 cm) tek bir hamlede mümkün olan en fazla birikintinin temizlenmesini sağlar.

Patentli dişli aktarım sistemi, Is-Track System: Daha fazla güvenilirlik ve hassasiyet sağlar. Tutukluk veya su dışında çalışma durumunda elektronik motor koruma özelliği.

Platform sistemi: Robot havuz kenarındaki platforma çıktığında otomatik olarak suya geri döner. Temizlik süresi 30 dakika aralıklarla 6 saate kadar sürer.

Alüminyum taşıma arabası, kumanda kutusu ve bir kablo ile.

Garanti süresi 2 yıldır.

Ek bilgi

Ağırlık 22 kg

Reviews

There are no reviews yet!

Be the first to write a review

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.