Vortex 1 Robot Süpürge

Vortex 1 Robot Süpürge

5.192,00 

5*10 mt havuzları temizler. Sadece zemin temizliği yapar.Temizleme süresi sabit 2 saattir.

Tüm havuz şekilleri ve tüm yüzeyler için kullanıma uygundur. Susuz ortamda otomatik motor koruma fonksiyonu vardır. Vortex etkisi filtre içinde son derece güçlü bir girdap yaratır. Tortular süspansiyon içinde kalır ve böylece filtrenin tıkanması engellenir.

Garanti süresi 2 yıldır.

Stokta yok

Açıklama

Vortex 1 Havuz Robot Süpürge

5×10 mt havuzları temizler. Sadece zemin temizliği yapar.Temizleme süresi sabit 2 saattir.

Tüm havuz şekilleri ve tüm yüzeyler için kullanıma uygundur. Susuz ortamda otomatik motor koruma fonksiyonu vardır. Vortex etkisi filtre içinde son derece güçlü bir girdap yaratır. Tortular süspansiyon içinde kalır ve böylece filtrenin tıkanması engellenir.

Sonuç olarak tüm temizlik işlemi süresince sabit güç ve emiş sağlar. Ayrıca, bu benzersiz motor konumu, kullanımı kolay filtre odacığına sahip ilk havuz temizleyicisini geliştirmiştir. Tortular cihazın üst tarafında bulunan ayrı bir odacığa toplanır.Sadece tek bir düğmeye basarak boşaltabilirsiniz. Bu sayede filtre hızlı ve hijyenik olarak temizlenir.

Garanti süresi 2 yıldır.

Ek bilgi

Ağırlık 8.8 kg

yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Benzer Ürünler