Ana Sayfa » Ürünler » Gübre » Sıvı Bitki-Çiçek Besini » Vilmorin Ortanca ve Orman Gülü Gübresi 800 gr

Vilmorin Ortanca ve Orman Gülü Gübresi 800 gr

Vilmorin Ortanca ve Orman Gülü Gübresi 800 gr

50,74 

Vilmorin Ortanca ve Rhododendron Gübresi, bol ve güzel çiçek açmayı sağlayan özel ve eksiksiz bir besindir.

Bitki tarafından hemen emildiğinden etkisi hemen gözlenir. Granül yapısı sayesinde yağmur veya sulama suyuyla mükemmel bir şekilde toprağa karışır.

Ortanca, orman gülü, açelya gibi asidik ortam seven tüm bitkilerinizde kullanabilirsiniz.

Açıklama

Vilmorin Ortanca ve Orman Gülü Gübresi 800 gr

Vilmorin Ortanca ve Rhododendron Gübresi, bol ve güzel çiçek açmayı sağlayan özel ve eksiksiz bir besindir.

Bitki tarafından hemen emildiğinden etkisi hemen gözlenir. Granül yapısı sayesinde yağmur veya sulama suyuyla mükemmel bir şekilde toprağa karışır.

Ortanca, orman gülü, açelya gibi asidik ortam seven tüm bitkilerinizde kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Bitkilerin toprağını çapaladıktan sonra gübreyi serpiniz. Bolca sulayınız. Ürünü yılda en az 3 kez uygulayınız. (Elinizdeki kutu, yılda 3 kez uygulama yapılması halinde 10 adet bitki için yeterlidir.)

Ne Zaman Kullanılır?

Şubat-ekim ayları arasında kullanılmalıdır.

Ortanca ve Rhododendron (Orman Gülü) gibi asitli toprak seven bitkilerinizin sağlıklı gelişmesi ve bol çiçek vermeleri için hazırlanmış bir karışımdır.

Ek bilgi

Ağırlık 1 kg

yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Benzer Ürünler