Ana Sayfa » Ürünler » Gübre » Damlama Sulama Gübre » Universol Basis Sulama Gübresi 4-19-35

Universol Basis Sulama Gübresi 4-19-35

Universol Basis Sulama Gübresi 4-19-35

496,82 

İçeriğindeki yüksek potasyum sayesinde kompakt güçlü gelişim, iyi yaprak rengi, iyi çiçek gelişimi sağlanır. Bitkinin vejetatif gelişimi bu ürünle durdurulabilir. Sulama sularında azot bulunan durumlarda da kullanılabilir. Magnezyum ve iz elementleri içeren NPK formülasyonu. Hemen kullanım için çabuk çözünme ve kolay kullanım. Kullanım kolaylığı açısından geliştirilmiş renk sistemi. Benzersiz berrak solüsyon sistemi.

Markalar:Everris

Açıklama

Universol Basis Sulama Gübresi 25 kg (4-19-35+4.1Mg0+TE)

ÜRÜN TANIMI

Üniversol her koşula uygun, güçlü bir ürün portföyü sunmaktadır. Geniş tabanlı uygulama olanakları sayesinde, ihtiyaca hitap eden doğru formulasyonu kolay seçme ve her ürünü kolayca tanıma olanağı sunar.

Her paketin tipik bir rengi vardır. Dengelenmiş ürün çeşit yelpazesi , kolaylıkla her duruma uygun spesifik universol seçimine olanak verir.

ÜRÜN AVANTAJLARI

Magnezyum ve iz elementleri içeren NPK formülasyonu

Hemen kullanım için çabuk çözünme ve kolay kullanım

Kullanım kolaylığı açısından geliştirilmiş renk sistemi

Benzersiz berrak solüsyon sistemi

Her büyüme aşaması için en iyi formülasyon seçim kolaylığı “oran” ( 1:5:9)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

1g/l (25 °C) de EC: 1.2 Ms/cm

Maksimum çözünürlük: 25kg/100 litre su ( 25°C )

Asitlik (A) / Bazlık (B) : B 0,083 kg CaCO3/ kg universol

Torba ağırlığı: 25 kg

UNİVERSOL BASİS KULLANIM TALİMATI

Bu ürün A/B tank sistemleriyle uygulamak için geliştirilmiştir. Yüksek miktarda iz element içerir. Örneğin kalsiyum nitrat ile farklı bir tankta karıştırılırsa, iz element miktarı son oluşan solüsyonda doğru miktardadır. Universol basis, bitkilerin güçlendirilmesi için diğer ürünlerle karıştırılıp yada tek başına uygulama yapılabilir.

TEMİZ SOLÜSYON İÇİN “BERRAK SOLÜSYON SİSTEMİ”

Üniversol rakip ürünlere göre daha iyi sonuçlar verir. Dikkatle seçilmiş malzemeler en iyi kaliteyi sağlayarak sulama sisteminize herhangi bir zarar vermemeyi garanti eder.

UNİVERSOL RENK SİSTEMİ

Universolün geliştirilmiş bir renk sistemi vardır. Gıda sektörü için özel olarak geliştirilmiş boya teknolojisinden yararlanılmıştır. Bu sayede ellerinizin ve sulama sisteminizin daha temiz kalması sağlanır.

Seyreltilmiş gübrelerde renk aynı kaldığından bitkilerinize hangi formülasyonu verdiğinizi rahatça ayırt edersiniz.

universol-basis-damlama-sulama-gubresi-aciklama

Ek bilgi

Ağırlık 25 kg

Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Benzer Ürünler