Rainbird Lnk Wifi Modül

Rainbird Lnk Wifi Modül

478,12 TL

LNK WiFi Modülü, kullanıcıların bir Rain Bird ESP-Me veya ESP-RZX  Sulama Kontrol Ünitesine takılabilir aksesuarla ve İnternet erişimi bulunan Apple iOS ya da Android uyumlu mobil cihazlar kullanarak uzaktan erişmesini sağlar.

Açıklama

Rainbird Wifi Modül LNK WiFi Modülü

Kullanıcıların bir Rain Bird ESP-Me’ye veya ESP-RZX’ e Sulama Kontrol Ünitesine takılabilir aksesuarla ve İnternet erişimi bulunan Apple iOS ya da Android uyumlu mobil cihazlar kullanarak uzaktan erişmesini sağlar.

Basit Tak Çalıştır Tasarım

Önceden bildiğiniz ve yüklediğiniz kontrol panelleri ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Mevcut kontrol ünitesini yükseltmek için yalnızca LNK WiFi Modülünü aksesuar bağlantı noktasına takın ve uygulamayı açın.

Uzaktan alan içindeymiş gibi çalışır ve alan dışındayken sulama sistemine tam erişim sağlar.

Gelişmiş Uygulama Tasarımı

Kullanımı kolay uygulama, ev sahiplerine ihtiyaç duydukları ve arzu ettikleri erişimi sağlar.

Profesyonel özellikler, uygulamacılar için kolay çoklu alan yönetimine olanak tanır.

Yerleşik bildirimler sorun giderme erişimi sağlar, servis çağrılarını basitleştirir ve don şartları beklendiğinde uyarır.

Su Tasarrufu Sağlar.

%30’a kadar daha fazla su tasarrufu sağlamak için otomatik hava durumu ayarları günlük çalıştırma süresinde değişiklikler yapar.

Üstün programlama becerileri, en zorlu su kısıtlamalarına uyum sağlamak için tasarlanmıştır.

Anında erişim, gerçek zamanlı sistem yönetimine imkan tanır.

Basit çoklu alan yönetimi.

Birden fazla kontrol ünitesi ve alan yöneten uygulamacılar için tasarlanmıştır.

Kontrol ünitelerini coğrafi konuma, alt bölgelere, caddelere veya şirketinizin kullandığı diğer ölçütlere göre hızlıca gruplandırın.

Teknisyen verimliliğini artırır ve servis çağrılarını ve/veya kışa hazırlama işlemini kolaylaştırır.

Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Benzer Ürünler