Plastik Çim Sınırlayıcılar

Plastik Çim Sınırlayıcılar

Plastik çim sınırlayıcı ürünler peyzaj sektöründe en çok kullanılan ekipmanlardan biri olup şekil ve desen vermek için etkili çözümler üretebilirsiniz.

Bitki ve çiçek parterlerinde, çim alan ile zemin kaplamalarını ayırmada, çim ile çiçek alanların geçişini kolaylaştırmada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güneşe dayanıklı plastik esnek çim  sınırlayıcı, sert çim sınırlayıcı, led takılabilir çim sınırlayıcı olarak üç farklı kategoride alternatif renk seçenekleri ile satışta.

Yine bahçelerde çiçekli alanları çim alandan ayırmak için sürekli kullandığınız lale ve tuğla desenli bordürleri de sitemizden temin edebilirsiniz.

Led takılabilir esnek ve sert (strong) çim ayraçları ve çim sınırlayıcı diğer ürünlerde yeşil, siyah, kahverengi, beyaz ve antrasit renk seçenekleri mevcuttur.

Zemin düzeltmeleri için plastik çim koruyucu petek ızgara ve şev elemanı için hücresel dolgu malzemelerini kullanabilirsiniz.

Ürünlerimize Bahçe kategorimizden ulaşabilirsiniz. https://bahcehavuz.net/kategori/bahce-ekipmanlari/plastik-cim-sinirlayici/

Bu site, tarama deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesine göz atarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.