Osmocote Start Kök Geliştirici Bitki Gübresi

Osmocote Start Kök Geliştirici Bitki Gübresi

645,83 TL

Osmocote Start Kök Geliştirici Bitki Gübresi 25 kg (11-11-17+2Mg0+TE)

KISA DÖNEMDE TAM BESLEME Everris , geliştirdiği yeni kaplama teknolojisiyle EC seviyesini yükseltmeden bitkiye kısa büyüme süresi boyunca ihtiyaç duyduğu bitki besin maddelerini eşit ve kontrollü bir şekilde vermeyi başardı. Bu patentli teknolojinin avantajı, kısa dönemde yetiştirilmesi gereken en etkili biçimde beslemesidir. Topraktan yıkanma riski taşımadığından dolayı Osmocote Start normal gübrelerin yarısı kadar dozda uygulandığında aynı etkinliği gösterir. Yeterli besleyici madde ile düşük tuz içeriğinin kombinasyonu kök gelişimi için en iyi şartları hazırlar. Osmocote Start 4-6 haftalık ilk gelişme dönemi için özel olarak formüle edilmiştir. Osmocote Start ile yapılan pek çok denemede, bitkilerin kök gelişimlerinde gözle görünür bir gelişme saptanmıştır. KULLANMA TALİMATI Osmocote start, menekşe, çuha çiçeği, cam güzeli ve manolya gibi kısa büyüme süresine sahip tek yıllık bitkiler için iyi bir gübreleme programı sunar. Bununla birlikte osmocote start , tuza karşı daha hassas olan sebze fi deleri ve kök salması zor olan çelikler için çok uygundur. Geleneksel gübrelere kıyasla osmocote start, aşırı seviyede tuz riski taşımaz. Ürünleriniz her zaman doğru besin elementlerini kolayca alır. Osmocote start’ın sahip olduğu yüksek potasyum seviyesi homojen büyümeyi sağlar. Osmocote start yetiştirme harcına karıştırılabilir ve yaprakların üstünde kalmaması şartıyla üstten uygulanabilir.  

Açıklama

Osmocote Start Kök Geliştirici Bitki Gübresi 25 kg (11-11-17+2Mg0+TE)

KISA DÖNEMDE TAM BESLEME Everris , geliştirdiği yeni kaplama teknolojisiyle EC seviyesini yükseltmeden bitkiye kısa büyüme süresi boyunca ihtiyaç duyduğu bitki besin maddelerini eşit ve kontrollü bir şekilde vermeyi başardı. Bu patentli teknolojinin avantajı, kısa dönemde yetiştirilmesi gereken en etkili biçimde beslemesidir. Topraktan yıkanma riski taşımadığından dolayı Osmocote Start normal gübrelerin yarısı kadar dozda uygulandığında aynı etkinliği gösterir. Yeterli besleyici madde ile düşük tuz içeriğinin kombinasyonu kök gelişimi için en iyi şartları hazırlar. Osmocote Start 4-6 haftalık ilk gelişme dönemi için özel olarak formüle edilmiştir. Osmocote Start ile yapılan pek çok denemede, bitkilerin kök gelişimlerinde gözle görünür bir gelişme saptanmıştır. ÜRÜN AVANTAJLARI 1. Kontrollü Garantili Salınım Organik reçine ile tamamen kaplanmış olan Osmocote Start 4-6 ha? alık periyot süresince gübrenin tam ve eşit dağılımını sağlar 2. Daha İyi Kök Gelişimi Osmocote Start yüksek NPK ile düşük EC seviyesini kombine eder. Düşük tuz konsantrasyonu sayesinde kök gelişimi baskı altında değildir. Osmocote Start ile gübrelenen bitkiler çok daha iyi kök gelişimi sağlarlar. Bu da daha dirençli, iri ve canlı renkli bitkiler üretilmesine imkan verir. 3. Düşük Yıkanma Çok düşük seviyede yıkanma olduğundan Osmocote Start alışılagelmiş gübrelere oranla daha yüksek kullanım etkinliği (2 katına kadar) sağlar. Çevreye karşı daha duyarlıdır. 4. Beslenme ve Sulamanın Ayrıştırılması Osmocote Start sulamaya ihtiyaç duymaksızın uygulanabilir. Bitkinin sulanma yerine, beslenmeye ihtiyaç duyduğu dönemlerde bu özellik önem kazanır. 5. Kolay Kullanım Granül formunda olan Osmocote Start, toz formunda olan gübrelere oranla kullanım ve uygulama kolaylığı sağlar. KULLANMA TALİMATI Osmocote start, menekşe, çuha çiçeği, cam güzeli ve manolya gibi kısa büyüme süresine sahip tek yıllık bitkiler için iyi bir gübreleme programı sunar. Bununla birlikte osmocote start , tuza karşı daha hassas olan sebze fi deleri ve kök salması zor olan çelikler için çok uygundur. Geleneksel gübrelere kıyasla osmocote start, aşırı seviyede tuz riski taşımaz. Ürünleriniz her zaman doğru besin elementlerini kolayca alır. Osmocote start’ın sahip olduğu yüksek potasyum seviyesi homojen büyümeyi sağlar. Osmocote start yetiştirme harcına karıştırılabilir ve yaprakların üstünde kalmaması şartıyla üstten uygulanabilir.

Ek bilgi

Ağırlık25 kg

Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.