Ana sayfa » Ürünler » Gübre » Bitki Gübre » Osmocote Bloom Mevsimlik Süs Bitki Gübresi 25 kg

Osmocote Bloom Mevsimlik Süs Bitki Gübresi 25 kg

Osmocote Bloom Mevsimlik Süs Bitki Gübresi 25 kg

666,67 

Kargo Bedava

Mevsimlik çiçeklere uygunkontrollü salınımlı bir gübre olan Osmocote Bloom, özellikle yıllık küçük saksılı bitkiler için geliştirilmiştir. NPK, magnezyum ve gerekli tüm iz elementleri içerir. % 100 kaplanmış olup salınım ömrü garanti edilir. 2-3 aydan daha uzun ömürlü bitkilerde, en iyi performans ve maksimum garanti için Osmocote Exact önerilir. Mevsimlik süs bitkilerinde yoğunlaştırılmış büyüme için 2:1:3 NPK oranı karşılamaktadır. Küçük saksı ve kaplarda kolay karıştırılmak için mini granül. Mümkün olan en düşük gübre girdileri ve çevre dostu. Yüksek magnezyum ve demir içeriğinden dolayı yapraklarda optimum renklenme.

Açıklama

Osmocote Bloom Mevsimlik Süs Bitki Gübresi 25 kg (12-7-18+1.5Mg0+TE)

Mevsimlik çiçeklere uygun, kontrollü salınımlı bir gübre olan Osmocote Bloom, özellikle yıllık küçük saksılı bitkiler için geliştirilmiştir. NPK, magnezyum ve gerekli tüm iz elementleri içerir. % 100 kaplanmış olup salınım ömrü garanti edilir. 2-3 aydan daha uzun ömürlü bitkilerde, en iyi performans ve maksimum garanti için Osmocote Exact önerilir. Mevsimlik süs bitkilerinde yoğunlaştırılmış büyüme için 2:1:3 NPK oranı karşılamaktadır. Küçük saksı ve kaplarda kolay karıştırılmak için mini granül. Mümkün olan en düşük gübre girdileri ve çevre dostu. Yüksek magnezyum ve demir içeriğinden dolayı yapraklarda optimum renklenme. Everris’in benzersiz kaplama teknolojisi sayesinde, osmocote bloom mevsimlik süs bitkileri için düzenli salınıma sahiptir. Osmocote Bloom özellikle 6 hafta ile 3 ay arasındaki kısa süreli süs bitkileri için uygundur. Uygulama: Hafif besleme için 1,5-2 g/lt  Normal besleme için 2-3 g/lt  Ağır besleme için 3-4,5 g/lt osmocote-bloom-mevsimlik-cicek-gubresi

Ek bilgi

Ağırlık 25 kg

yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Benzer Ürünler