Ana Sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Bahcehavuz.net

Poyraz Peyzaj Mimarlık ve Bilişim Hizmetleri tarafından bahçe, havuz, sauna, spa ürün ve ekipmanları konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile tüketicinin kaliteli ürünlere daha ekonomik koşullarda ulaşmasını sağlamak için kurulmuş ve hizmete girmiştir.

Uzun zamandır peyzaj, havuz, tarım ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Poyraz Peyzaj Mimarlık, bahçe, havuz, sauna ve tarım için gerekli olan her türlü ürün ve ekipmanı siz değerli müşterilerine sağlıyor.

Sitemizde satılan bütün ürünler test edilmiş ve onaylanmış, garantili ve ambalajlı orijinal ürünlerdir.

Sitenizdeki Ürünler Neden Ucuz?

Çünkü ürünleri ana ithalatçı, distribütör veya ana bayii kanalı ile aracı olmadan direkt olarak size sevk ediyoruz. Kar marjları piyasadaki diğer firmalarda olduğu gibi %50-100 aralığında değil, %10-15 civarındadır.

Türkiye’de çoğu firma markalı internet siteleri üzerinden mağaza açarak satış yapmakta ve reklam-pazarlama ve kargo konularını bu internet siteleri çözmektedir.

Ürünleri tedarik eden firmalar satın aldığınız ürün için kayıt oldukları sitelere %5-20 arasında komisyon ödemekte ve bir sorunla karşılaştığınızda muhatap bulma sıkıntısı yaşamaktasınız.

Biz aradaki bütün faktörleri kaldırarak satıcı-müşteri bağlantısını hızlı ve anlaşılır bir şekilde kurmakta, ürün sevki ve problem çözme odaklı çalışma anlayışındayız.

Arayan müşterilerimize ürün satışı, sevkiyat vb. konuların yanında hiç ürün satın almasalar bile bilgi ve danışmanlık hizmetlerini ücretsiz olarak vermekteyiz.

Ödemeyi Nasıl Yaparım?

Ödemenizi belirli ürünlerde kredi kartı ile taksitli olarak veya kapıda ödeme seçeneği ile ürün teslim aşamasında kargo görevlisine yapabilirsiniz.

2 Yorum (Hakkımızda)

  1. Öncelikle tüm meslektaşlarımı selamlarım. bahcehavuz.net çim sınırlayıcı malzemelerini kullanıyorum ve çok memnunum. Müşteri hizmetleri olsun malzeme kalitesi çok iyi. Buradan tüm peyzaj uygulaması yapan arkadaşlarıma tavsiye ederim. YUSUF AKGÜL-AKGÜL PEYZAJ Didim-Aydın

    • İlginiz ve alakanız için teşekkürler Yusuf bey. bahcehavuz.net ailesi olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir