Hakkımızda

Bahcehavuz.net ®

Bahçe, havuz, sauna, spa ürün ve ekipmanları konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile tüketicinin kaliteli ürünlere daha ekonomik koşullarda ulaşması için kurulmuş ve hizmete girmiştir.

Uzun zamandır bahçe ve havuz sektöründe faaliyet gösteren Poyraz Peyzaj Mimarlık, bahçe, havuz, sauna ve tarım için gerekli olan her türlü ürün ve ekipmanı siz değerli müşterilerine sağlıyor.

Sitemizde satılan bütün ürünler test edilmiş ve onaylanmış, garantili ve lisanslı orijinal ürünlerdir.

Çalışma anlayışımız, kaliteli makul fiyatlı ürünlerimizi müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’nin her yerine hızlı ve garantili sevk ve müşteri memnuniyetidir.

Arayan müşterilerimize ürün satışı, sevkiyat vb. konuların yanında hiç ürün satın almasalar dahi bilgi ve danışmanlık hizmetlerini ücretsiz olarak vermekteyiz.

Ödemeyi Nasıl Yaparım?

Ödemenizi, 3D Secure güvenlik sertifikasına (256 bit) sahip ödeme altyapısı PayTR tarafından sağlanan sanal posumuz aracılığı ile taksitli olarak kredi kartı , banka havale/eft yöntemi veya kapıda ödeme seçeneği (belirli ürünlerde) ile ürün teslim aşamasında kargo görevlisine yapabilirsiniz.

Sitemiz T.C Ticaret Bakanlığı Elektronik Ticaret Bilgi Sistemine (ETBİS) Kayıtlı bilgileri doğrulanmış bir sitedir.

  1. blank
    Yusuf Akgül diyor ki:

    Öncelikle tüm meslektaşlarımı selamlarım. bahcehavuz.net çim sınırlayıcı malzemelerini kullanıyorum ve çok memnunum. Müşteri hizmetleri olsun malzeme kalitesi çok iyi. Buradan tüm peyzaj uygulaması yapan arkadaşlarıma tavsiye ederim. YUSUF AKGÜL-AKGÜL PEYZAJ Didim-Aydın

  2. blank
    odemisli diyor ki:

    Hızlı gönderim ve doğru bilgi aktarım için çok teşekkür ederim. Bayram yoğunluğuna rağmen ürün elime bayram öncesi ulaştı, sipariş öncesi ve sonrası ürün hakkında detaylı bilgi paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir