Ana Sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Bahcehavuz.net

Bahçe, havuz, sauna, spa ürün ve ekipmanları konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile tüketicinin kaliteli ürünlere daha ekonomik koşullarda ulaşmasını sağlamak için kurulmuş ve hizmete girmiştir.

Uzun zamandır peyzaj, havuz, tarım ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Poyraz Peyzaj Mimarlık, bahçe, havuz, sauna ve tarım için gerekli olan her türlü ürün ve ekipmanı siz değerli müşterilerine sağlıyor.

Sitemizde satılan bütün ürünler test edilmiş ve onaylanmış, garantili ve ambalajlı orijinal ürünlerdir.

Çalışma anlayışımız, kaliteli makul fiyatlı ürünlerimizi müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’nin her yerine hızlı ve garantili sevk ve müşteri memnuniyetidir.

Arayan müşterilerimize ürün satışı, sevkiyat vb. konuların yanında hiç ürün satın almasalar dahi bilgi ve danışmanlık hizmetlerini ücretsiz olarak vermekteyiz.

Ödemeyi Nasıl Yaparım?

Ödemenizi, 3D Secure güvenlik sertifikasına sahip sanal posumuz aracılığı ile taksitli olarak kredi kartı , banka havale/eft yöntemi veya kapıda ödeme seçeneği(belirli ürünlerde) ile ürün teslim aşamasında kargo görevlisine yapabilirsiniz.

2 Yorum (Hakkımızda)

  1. Öncelikle tüm meslektaşlarımı selamlarım. bahcehavuz.net çim sınırlayıcı malzemelerini kullanıyorum ve çok memnunum. Müşteri hizmetleri olsun malzeme kalitesi çok iyi. Buradan tüm peyzaj uygulaması yapan arkadaşlarıma tavsiye ederim. YUSUF AKGÜL-AKGÜL PEYZAJ Didim-Aydın

    • İlginiz ve alakanız için teşekkürler Yusuf bey. bahcehavuz.net ailesi olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir