Ana Sayfa » Ürünler » Tohum » Torf » Greenway Torf 5 lt

Greenway Torf 5 lt

Greenway Torf 5 lt

19,99 

Organik yapısı yapısı ve zengin içeriği ile Greenway torf doğrudan kullanıma hazırdır.

Uzun süre nemi koruyarak, bitkilerin kurumasını engeller, havadar dokusu köklerin rahat ve hızlı gelişmesini sağlar.

Markalar:Genta

Açıklama

Greenway Genel Kullanım Torfu 5 lt

Organik yapısı yapısı ve zengin içeriği ile Greenway torf doğrudan kullanıma hazırdır.Uzun süre nemi koruyarak, bitkilerin kurumasını engeller, havadar dokusu köklerin rahat ve hızlı gelişmesini sağlar.

Tohum Ekiminde Kullanımı

Torf küçük bir çimlendirme saksısına konulur ve hafifte püskürtme su ile nemlendirilir.

Küçük kanallar açılarak tohumlar kanallara serpilir. Üstleri hafifçe örtülerek püskürtme su ile tekrar sulanır.

Greenway Genel Kullanım Torf’u bir çimlendirme kabına doldurulup hafifçe bastırılır.Fideler çıkmaya başladıktan sonra gün ışığı alan bir yere alınır. Dikim işlemleri ve saksı değiştirme için ilkbahar ve sonbahar ayları tercih edilmelidir.3-4 hafta boyunca gübreleme yapmadan düzenli olarak sulanır.

Gübreleme kış ayları haricinde akşam saatlerinde yapılmalı ve sulanmalıdır.

 

Ek bilgi

Ağırlık 1 kg

Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Benzer Ürünler