Ana Sayfa » Ürünler » Gübre » Çim Gübre » Floranid Twin Turf 20-5-8 Çim Gübresi

Floranid Twin Turf 20-5-8 Çim Gübresi

Floranid Twin Turf 20-5-8 Çim Gübresi

(1 müşteri yorumu)

450,00 

Tüm çim alanları, özellikle yoğun olarak kullanılan spor sahaları için tasarlanmış,ince granüllü her biri eşit oranda besin içeren granüllerden oluşur.

Eksiksiz eser elementleri sayesinde özellikle milli ve kumlu toprak yapısına sahip spor alanı çimlerinde en iyi büyüme hızı ve yeşil rengi sağlar.

İçeriğindeki azot sayesinde 8-12 haftalık bir süre boyunca düzenli ve sağlıklı bir büyüme sağlar.

Floranid® Twin Turf , keçeleşmeye ve çimlerin yanmasına neden olmaz, güvenle kullanılır.

Çim alanların tüm yıl korumada kalması için kullanılır.

Mevsim ve dönem (ilkbahar, yaz, sonbahar,kış) farkı olmadan her zaman kullanıma uygundur.

Açıklama

Floranid Twin Turf 20-5-8 Çim Gübresi (2Mgo)+(20 So3)+ME

Tüm çim alanları, özellikle yoğun olarak kullanılan spor sahaları için tasarlanmış,ince granüllü her biri eşit oranda besin içeren granüllerden oluşur.

Eksiksiz eser elementleri sayesinde özellikle milli ve kumlu toprak yapısına sahip spor alanı çimlerinde en iyi büyüme hızı ve yeşil rengi sağlar.

Isodur azotu yavaş salınan bor,bakır,manganez,demir ve çinko katkılı granül NPK gübresidir. Özel NPK oranı, yavaş salınan Isodur formundaki azot içeriği ve eser elementler sayesinde Rasen Floranid Turf yüksek kalitesiyle mükemmel bir gübre çeşididir.

İçeriğindeki azot sayesinde 8-12 haftalık bir süre boyunca düzenli ve sağlıklı bir büyüme sağlar.

Floranid® Twin Turf , keçeleşmeye ve çimlerin yanmasına neden olmaz, güvenle kullanılır.

Çim alanların tüm yıl korumada kalması için kullanılır.

Mevsim ve dönem (ilkbahar, yaz, sonbahar,kış) farkı olmadan her zaman kullanıma uygundur. Floranid-cim-gubresi-kullanim-oranlari

Ek bilgi

Ağırlık 25 kg

1 yorum

 1. Selami

  Uygun fiyatlı ürün.Hızlı kargo icin tesekkurler

İnceleme ekle

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Benzer Ürünler

 • Easygreen® Mini 12; golf sahaları, futbol stadyumları gibi yüksek değerli çim alanlarında, çim renginin ve kalitesinin iyileştirilmesi, hastalık etmenlerine karşı dayanıklılığın arttırılması amaçlarıyla geliştirilmiştir.

  Easygreen® Mini 12, azot, fosfor ve potasyum içeriğine ek, magnezyum, kükürt ve mikro elementler bakımından zengin içerikli, üstün kaliteli özel bitki besleme formülasyonudur.

  İçeriğindeki eksiksiz besin maddeleri ile çimin yeniden yapılanmasını ve olası yaraların kapanmasını sağlar. 

  İlkbahar, yaz ve sonbahar dönemi kullanımı idealdir.

  Tüm çim alanları, özellikle yoğun olarak kullanılan spor sahaları için tasarlanmış, ince granüllü her biri eşit oranda besin içeren granüllerden oluşur. 

 • Floranid® Twin, Compo Expert’in futbol ve golf sahaları, çim alanlar, peyzaj alanları ile süs bitkilerinin gübrelenmesi için özel olarak ürettiği, etki süresi 12 haftaya kadar devam eden yavaş salınımlı gübre markasıdır.

  Dengeli ve düzenli beslenme sağlayarak, çimin hastalıklara karşı direncini artırır.

  Sağlıksız ve aşırı uzama yerine, iyi ve yanlara doğru kuvvetli bir kök sistemi oluşturur.

  Keçeleşmeye ve çimlerin yanmasına neden olmaz, güvenle kullanılır.

 • Ferro Top®; golf sahaları, futbol stadyumları gibi yüksek değerli çim alanlarında, çim renginin ve kalitesinin iyileştirilmesi, hastalık etmenlerine karşı dayanıklılığın arttırılması amaçlarıyla geliştirilmiştir.

  İçeriğindeki demir ve magnezyum, klorofil sentezini teşvik ederek, çimin gelişimine ve renginin koyulaşmasına yardımcı olur.

  Önemli bir futbol karşılaşması öncesinde en uygun koşullarda çimin elde edilmesi ve sonrasında ise yıpranan çimin hızlı bir şekilde düzelmesi için Ferro Top® kullanımı önemlidir.

  Düşük azot oranı , yüksek demir ve magnezyum içeriğinden dolayı, geç sonbaharda dahi rahatlıkla uygulanabilir.

  Sezon içerisinde, geniş uygulama imkanının yanı sıra, kış soğuklarına karşı çim direncinin arttırılması açısından, özellikle geç sonbahar kullanımı önemlidir.

 • Isodur azotu yavaş salınan bor,bakır,manganez,demir ve çinko katkılı granül NPK gübresidir.

  Özel NPK oranı, yavaş salınan Isodur formundaki azot içeriği ve eser elementler sayesinde Floranid Club yüksek kalitesiyle mükemmel bir gübre çeşididir.

  Şehir içinde, peyzaj alanlarında, park ve bahçe alanları ile refüjlerde bulunan ağaçların sağlıklı büyümelerine yönelik hazırlanmış yüksek potasyum ve magnezyum içeren bir gübredir.

  içeriğindeki azot sayesinde 8-12 haftalık bir süre boyunca düzenli ve sağlıklı bir büyüme sağlar.

  Her biri eşit oranda besin maddesi içeren homojen granüllerden oluşmaktadır.

  Eksiksiz eser elementleri sayesinde çim alan ve bitkilerde element eksikliğiyle ilgili sorun yaşanmaz, uygulanan alan sağlıklı olur.

  Çim alan ve bitkilerde ani bir büyümeye neden olmaz ve dengeli bir bakım sağlar.

 • Floranid® Twin Eagle NK ; golf sahaları, ve futbol stadyumları gibi değerli çim alanlarının iyileştirilmesi amaçlarıyla geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan amonyum ve nitrat, bitkinin acil azot ihtiyacını karşılarken, gübrenin yavaş salınımını sağlayan IBDU ( Isodur ) ve CDU ( Crotodur ) azotu ise, toprak sıcaklığı ve nemine bağlı olarak 8 – 12 haftalık bir süre boyunca sürekli ve dengeli azot ihtiyacını karşılamaktadır. Yavaş salınımlı özelliği ile uzun süreli ve etkili besleme yapılmış olur. Klasik gübrelere kıyasla daha az uygulama sayısı ile gerek daha ekonomik gerekse de tekrarlı uygulamalardan kaynaklı mekanik zararları önler.

 • Kali Gazon; golf sahaları, ve futbol stadyumları gibi değerli çim alanlarının, soğuk-sıcak ve kuraklık gibi olumsuz iklim koşullarına, hastalığa karşı dayanıklılığının arttırılması ve buna ek olarak çim kalitesinin iyileştirilmesi amaçlarıyla geliştirilmiştir.

  Kali Gazon, potasyum, magnezyum ve kükürt bakımından zengin içerikli, üstün kaliteli özel bir bitki besleme formülasyonudur.

  İçeriğindeki potasyum ve magnezyum, yıpranmaya karşı çimin dayanıklılığını arttırır, topraktaki eksiklikleri giderir.

  Azot içermemesi sebebiyle, kış döneminde dahi rahatlıkla uygulanabilir.