çim yeşillendirme gübresi

5 sonuç gösteriliyor

 • Greenmaster sıvı demir çimlerin büyüme mevsiminde acil yeşil renge ihtiyaç olduğunda kullanılır.

  Çimlere 3 saat içerisinde yeşil renk verir.

  Yeşillenme etkisi 6 hafta boyunca sürer.

  10 lt sıvı demir sulama tankından bütün çimlere eşit olarak dağıtılır.

  10 litrelik ürün yaklaşık 3.000 m2 alan için idealdir.

 • Compo Novatec Suprem Çim ve Bitki Gübresi 21-5-10 (3Mgo)+ME

  Makro ve mikro besin elementlerince zengin içerikli bir taban gübresi formülasyonu olup, özellikle bitkilerin erken gelişme dönemlerinde uygulanması tavsiye edilir.Bileşimindeki, Amonyum (NH₄-N) azotunun tamamı DMPP ile inhibe edilerek üretilmiş özel bir bitki besleme ürünüdür. DMPP sayesinde Amonyum (NH₄-N) azotunun Nitrat (NO3-N) azotuna dönüşümü 6 – 10 hafta süresince engellenerek, azotun gerek gaz halinde atmosfere kaçışı ve gerekse de nitrat formunda topraktan yıkanması önlenir. Bu sayede, verilen azot, yavaş ve düzenli bir şekilde, uzun süre bitkilerin alabileceği formda kalır ve kayıplara uğramadan bitkiler tarafından dengeli bir şekilde alınır. Her türlü toprak şartlarında toprak altı kullanımına uygun, yüksek kaliteli bir bitki besleme ürünüdür. Ağırlık: 25 kg  Etki Süresi: 3 Ay

 • Compo Novatec 15-15-15 Çim ve Bitki Gübresi (25SO3)

  COMPO NovaTec® 15-15-15, makro ve mikro besin elementlerince zengin içerikli bir taban gübresi formülasyonu olup, özellikle bitkilerin erken gelişme dönemlerinde uygulanması tavsiye edilir. Bileşimindeki, Amonyum (NH₄-N) azotunun tamamı DMPP ile inhibe edilerek üretilmiş özel bir bitki besleme ürünüdür. DMPP sayesinde Amonyum (NH₄-N) azotunun Nitrat (NO₃-N) azotuna dönüşümü 6-10 hafta süresince engellenerek, azotun gerek gaz halinde atmosfere kaçışı ve gerekse de nitrat formunda topraktan yıkanması önlenir. Bu sayede, verilen azot, yavaş ve düzenli bir şekilde, uzun süre bitkilerin alabileceği formda kalır ve kayıplara uğramadan bitkiler tarafından dengeli bir şekilde alınır. Her türlü toprak şartlarında toprak altı kullanımına uygun, yüksek kaliteli bir çim ve bitki besleme ürünüdür.

  Ağırlık: 40 kg  Etki Süresi: 3 Ay

 • İlkbahar döneminde kullanıma uygundur. Kontrollü salınan azot 4-5 ay ve üzerinde bitkinin büyümesini devam ettirecek gereksinimlere uygundur. Sadece azot bitkinin büyüme koşullarına uygun olarak salınır, böylece bitkinin stres öncesi koşullara hazırlanmasına yardımcı olur. Kontrollü salınan NPK içermektedir. Düşük sıcaklıklarda bile çimin ihtiyacını karşılamak için yavaş yavaş azot salınımı devam eder. İçerdiği demir sayesinde çimin rengini korur. Kullanım Zamanı: Mart-Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos Uygulama Dozajı: 35-55 gr/m2 1 torba 450-715 m2 alana uygulanabilir

 • Delta Organik Çim Gübresi, slow release (Yavaş Çözünen) türü bir gübredir. Çimlerde en fazla ihtiyaç duyulan azot gübresi hümik asitle bağlı olarak bulunduğundan yağmur veya sulama suyu ile yıkanmaz.

  Azotun tamamı çimler tarafından alınır. Böylece gübrelemede büyük tasarruf sağlar.

  Amonyum nitrat veya üre gibi azotlu gübrelerin ancak % 10 – 20 si çimler tarafından alınırken Delta Organik Çim’ deki azotun tamamı çim bünyesine geçer.

  Ayrıca organik madde olan humus, toprağı fiziksel ve kimyasal özelliklerini değiştirerek çimlerin ihtiyaç duyduğu diğer besin maddelerinin de topraktan alımını sağlar.

  500 m2 alan için kullanılabilir.

5 sonuç gösteriliyor

Fiyat

Marka