Ana Sayfa » Ürünler » Havuz Ürünleri » Havuz Liner Kaplama » Elbe Havuz Liner Kaplama 1.5 mm Mozaik Mavi

Elbe Havuz Liner Kaplama 1.5 mm Mozaik Mavi

Elbe Havuz Liner Kaplama 1.5 mm Mozaik Mavi

195,42 

ELBE akrilik kaplama, takviyeli havuz kaplama liner ve membranları. Alman malı bu ürün dört PVC katmandan oluşan polyester donatı ile güçlendirilmiş sentetik havuz membranıdır.

Elbe Blue Liner, her türlü betonarme, çelik prefabrik yüzeylerde, yeni veya mevcut yüzme havuzlarında kullanılır.

Renk: Mozaik Mavi

Liner 1,65 mt eninde 25 mt boyundadır.

Lütfen 41 m2 ve altı sipariş vermeyiniz.

Markalar:Elbe Liner

Açıklama

Elbe Havuz Liner Kaplama 1.5 mm Mozaik Mavi

ELBE özel akrilik kaplama, takviyeli havuz liner ve membranları. Alman malı bu ürün dört PVC katmandan oluşan polyester donatı ile güçlendirilmiş sentetik havuz membranıdır.

Elbe Blue Liner, her türlü betonarme, çelik prefabrik yüzeylerde, yeni veya mevcut yüzme havuzlarında kullanılır.

Özellikler:

Mikroorganizmalara karşı yüksek direnç :  BIO-SHIELD UV ışınlarına karşı yüksek direnç

Yüksek delinme direnci

Mükemmel kaynak kabiliyeti

Sıcak-soğuk hava döngülerinden etkilenmez

Yüzme havuzlarda su temizliği için kullanılan kimyasal ürünlere karşı dirençli EN 15836-2:2010 / ISO 9001 VE ISO 14001 Standartlarına göre üretilmiştir.

Tüm Linerlar 41-50 m2 ve katları olarak satılmaktadır.

Uzunluklar:

1,65 mt en 25 mt boy olarak üretilmektedir.

Garanti 15 yıl.

Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.