Ana Sayfa » Ürünler » Tohum » Çim Tohumu » Dsv Gölge Çim Tohumu 5 Karışım 10 kg

Dsv Gölge Çim Tohumu 5 Karışım 10 kg

Dsv Gölge Çim Tohumu 5 Karışım 10 kg

399,90 

Dsv 5 karışım shadow gölge çim tohumu içeriğindeki Festuca türleri ile gölge alanlarda başarılı bir çim tohumu türüdür.

Lolium perenne, tüm dünyada çim alanların oluşmasında sıkça kullanılan bir türdür.

Dsv Shadow 5 karışım çim tohumunu ortalama 40-60 gr/m2 şeklinde uygulayabilirsiniz.

10 kg’lık paket ile 150-300 m2’lik alanı ekebilirsiniz.

Markalar:DSV

Açıklama

Dsv Gölge Çim Tohumu 5 Karışım 10 kg

Dsv 5 karışım shadow gölge çim tohumu içeriğindeki Festuca türleri ile gölge alanlarda başarılı bir çim tohumu türüdür. Lolium perenne, tüm dünyada çim alanların oluşmasında sıkça kullanılan bir türdür.

Bunun temel nedeni, türün genel özelliği olan aşınmaya dayanıklılık, hızlı çimlenme ve yapılanmadır. Uzun boylu, geniş yapraklı olması belirgin fiziksel özelliklerindendir. 4 ila 10 gün arasında çimlenir ve çabuk yapılanır.

Festuca Arundinacea ise az gübre ihtiyacı, sıcağa dayanıklılığı nedeniyle, karışımlarda çokça tercih edilir. En kuru şartlarda bile, yeşil renk ve yaprak dokusunu korur. Geniş yapraklı ve uzun boylu bir türdür. 7 ila 15 gün arasında çimlenir.

İÇERİK:

% 25 Lolium perenne turfgold

% 40 Festuca arundinacea starlett

% 15 Festuca rubra commutata

% 10 Festuca rubra trichophylla

%10 Poa pratensis

Dsv Shadow 5 karışım çim tohumunu ortalama 40-60 gr/m2 şeklinde uygulayabilirsiniz.

10 kg’lık paket ile 150-300 m2’lik alanı ekebilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık 10 kg

Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.