Doğatech Yerli Üretim Gübreler

Dogatech-gubre-bahcehavuznet

Doğatech Azot İnhibitörlü Yerli Gübreler ve Mikro Elementler

Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde, ileri teknoloji bitki besleme ürünlerinin ülkemizde yoğun olarak kullanılmaya başlandığı bir dönemde Ar-Ge firması olarak kurulan Doğatech markası Türk tarımının ihtiyacı olan ürünlerin imalatına başlamıştır.

Yaklaşık iki yıl süren yoğun literatür ve laboratuvar çalışmaları sonunda, Doğatech firmasının ürün portföyünü oluşturan, Nitrifikasyon İnhibitörlü gübreler geliştirilmiştir.

Bölgemizde patates, şeker pancarı, elma, armut, yeşil fasulye, ayçiçeği üretimi yapan çiftçilerimize ürünlerimiz ulaştırılmış ve tarla ölçeğinde Avrupalı Firmalara ait muadil ürünlerle de karşılaştırmalı denemeler kurulmuştur.

Toprak özelliklerine bağlı olarak %10-40 düzeylerine ulaşan verim artışları sağlanırken yabancı muadil ürünlerden çok daha iyi performanslar elde edilmiştir.

dogatech-yerli-gubre

Azot İnhibitörlü Damlama Sulama Gübreleri

Doğatech Stable K-38

Doğatech Stable N-21

Doğatech Stable N-36

Doğatech Stable P-46

dogatech-taban-gubreleri

Azot İnhibitörlü Taban Gübreleri

Doğatech Basic 14-14-17

Doğatech Basic 18-18-5

Doğatech Basic 25-10-0

dogatech-combi-mikro-element

Mikro Elementler

Doğatech Ferrokan

Doğatech Combi

Şimdi Yerli ve milli teknoloji ile üretilen Doğatech gübrelerini ve mikro element besinleri sitemizden online olarak sipariş verebilirsiniz. Üstelik Kredi kartına 12 aya varan taksit imkanı ve kapıda ödeme seçenekleriyle.

bahcehavuz.net kurulduğu günden bu yana Türk tarımına ve çiftçilerimize olan desteğini devam ettiriyor.

131