Ana sayfa » Ürünler » Gübre » Organik Gübre » Delta Organik Humik Asit 20 kg

Delta Organik Humik Asit 20 kg

Delta Organik Humik Asit 20 kg

329,99 

Toprağın yapısını iyileştirirHafif kumlu topraklarda su ve besin maddeleri kaybını önler.

Ağır ve yoğun killi topraklarda, toprağı havalandırırişlenmesini kolaylaştırır. Çok küçük toprak parçacıklarını birleştirerek çatlamasını ve erezyonu önler işlenirliğini arttırır.

Toprağın su tutma kapasitesini ve dolayısıyla kuraklığa karşı direnci arttırır. Toprağın rengini koyulaştırarak güneş enerjisinden daha fazla yararlanmasını sağlar.

Asidik ve Bazik toprakları nötralize ederek pH değerini düzenler. Besinlerin bitkiler tarafından ihtiyacı kadarının ve sağlıklı beslenmelerini sağlar. Alkali topraklarda besin elementlerini alınabilir doğal şelatlarını çevirerek kökler vasıtasıyla alımını kolaylaştırır.

Yüksek katyon değişim kapasitesine sahiptir ve kimyasal gübrelerin suyla yıkanıp gitmesini önler. Kök oluşumunu hızlandırır erkencilik sağlar.

Azotla gübrelerin yıkanarak kökten uzaklaşmasını önler böylece yeraltı sularını kirlenmesini önler.

Toprağın tuzlanmasını ve verim düşüklüğünü önler.

3 adet stokta

Açıklama

Delta Organik Humik Asit 20 kg

Toprağın yapısını iyileştirir. Hafif kumlu topraklarda su ve besin maddeleri kaybını önler. Ağır ve yoğun killi topraklarda, toprağı havalandırır, işlenmesini kolaylaştırır.

Çok küçük toprak parçacıklarını birleştirerek çatlamasını ve erezyonu önler işlenirliğini arttırır. Toprağın su tutma kapasitesini ve dolayısıyla kuraklığa karşı direnci arttırır.

Toprağın rengini koyulaştırarak güneş enerjisinden daha fazla yararlanmasını sağlar. Asidik ve Bazik toprakları nötralize ederek pH değerini düzenler. Besinlerin bitkiler tarafından ihtiyacı kadarının ve sağlıklı beslenmelerini sağlar. Alkali topraklarda besin elementlerini alınabilir doğal şelatlarını çevirerek kökler vasıtasıyla alımını kolaylaştırır. Yüksek katyon değişim kapasitesine sahiptir ve kimyasal gübrelerin suyla yıkanıp gitmesini önler. Kök oluşumunu hızlandırır erkencilik sağlar.

Azotla gübrelerin yıkanarak kökten uzaklaşmasını önler böylece yeraltı sularını kirlenmesini önler. Toprağın tuzlanmasını ve verim düşüklüğünü önler. Hayvansal gübre ile kullanıldığında kötü kokuyu önler ve çürüme işlemini hızlandırır. Toprakta bulunan yararlı bakterilerin üremesini teşvik eder.

Pestisit Herbisit kalıntılarını bozulmasını hızlandırır erezyonu önler. Potasyum ile suda çözülerek hazırlanan ve biyolojik aktifliği arttırılmış humik asittir.

Suda Çözünmesi dolayısıyla sulama suyu ile hızla köklere ulaşır ve kısa zamanda etkisini gösterir.

Tamamen yerli teknoloji ve hammaddelerden üretilen Delta Humate 1997 yılından beri Türk çiftçisi tarafından kullanılmaktadır. Bitki besin maddeleriyle karıştırılarak topraktan uygulanabilir.

Damlama sulama ile de toprağa verilebilir.

T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarımsal Üretim ve Geliştirme Genel Müdürlüğü’nun 23/07/2004 tarih ve 0445 Bakanlık tescil numarası ile üretilmektedir.

TR ve EC Organik Tarım Yönetmeliklerine göre organik Tarımda kullanılabilir. ECOCERT SA F – 32600 TR – ETK 003 Tarafından kontrol edilerek sertifikalandırılmıştır.

Ek bilgi

Ağırlık 20 kg

yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Benzer Ürünler