Compo Expert Ürünleri Şimdi Sitemizde

Floranid Twin Uygulama

Compo Expert Çim, Bitki, Damlama Sulama ve Yaprak Gübreleri

Compo Expert dünyanın çeşitli bölgelerindeki üretim tesislerinde imal edilen yüksek kaliteli ve en son teknolojili ürün portföyü ile uluslararası öncü firmalar arasında yer alır.

Tarla-bahçe bitkileri, fidanlıklar, süs bitkileri, peyzaj ve çim alanlarının gübrelenmesinde kullanılmak üzere her amaca uygun özel gübre çeşitleri sunmaktadır.

COMPO EXPERT, ithalatçılarından başlayıp, son kullanıcılara kadar uzanan tedarik zinciri ile, çiftçi dostu bir çözüm ortağı olma çabası içerisindedir.

Yapılan yoğun pazar araştırmalarından elde edilen sonuçlar ışığında, Ar-Ge çalışmaları müşteri istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak sürdürülmektedir.

Büyüme ve gelişmede önemli bir aktör olmak için yeniliklerin sürekliliği ve satış-pazarlama hedeflerine ulaşılması, bu alandaki en önemli ölçütlerdir.

Türkiye’de uzun yıllardır ürünleri bilinen COMPO EXPERT, son birkaç yıldır yerel Türkiye organizasyonu aracılığıyla, müşteri ve üreticilere, daha yakın, hızlı ve müşteri odaklı servis vermeye çalışmaktadır.

Türkiye faaliyetlerini bölgesel ithalatçılık sistemi ile yürütmekte olan COMPO EXPERT, ülkemizin bütün coğrafi bölgelerinde faaliyet göstermektedir.Türkiye’de, bitki beslemenin öneminin modern tarım ülkelerine göre daha geç fark edilmiş olması ve yetiştirilen ürüne özel bitki besleme uygulamalarının yeterince yapılmaması sebebiyle, özel gübre pazarı henüz hak ettiği büyüklüğe ulaşmamıştır.

Compo ürünlerinden Novatec grubu; Novatec Classic, Novatec Suprem, Novatec 21, Novatec Pro ve Novatec 15-15-15 yavaş salınımlı gübreler hem çim alanlar hem de bitki ve taban gübreleri yaygın olarak kullanılmaktadır.

Avrupa’nın ve Türkiye’nin bir çok stadyum, golf, hipodrom ve çim sahalarına özel üretilen; Floranid Twin Permanent, Floranid Twin ClubTwin TurfFerro Top, Easy Green Mini, Kali Gazon ve Floranid Tween Eagle NK gübrelerini UEFA Şampiyonlar Ligi seviyesinde futbol oynayan bir çok takım kullanmaktadır. 

Floranid Twin Uygulama

Basacote Kontrollü Salınım Gübreler  saksıya alma ve meyve fidanı dikim evresinde sürecine bağlı olarak 3 ay ile 1 yıl arasında değişen ve bitkiye sürekli takviye sağlayan önemli bir gübre grubudur.

Basacote Plus 3M, 6M, 9M gübreleri 16-8-12 + 2Mgo ve İz element içeriğine sahiptir. Basacote Starter 19-25-5 formülasyonu ile bitki ve çimde başlangıç gübresi olarak kullanılır.

Basacote P-Max 17-43-0+Me içerikle fidan dikimi ve çukur uygulamalarında 9 aylık yüksek bir etki sağlar. Duratech 14-7-14 formülü taban gübresi olarak sıklıkla kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir