Ana Sayfa » Ürünler » Gübre » Yaprak Gübre » Cifo Floral 20-20-20 Yaprak Gübresi 1 kg

Cifo Floral 20-20-20 Yaprak Gübresi 1 kg

Cifo Floral 20-20-20 Yaprak Gübresi 1 kg

95,00 

Kargo Bedava

Floral 20 20 20, tüm üretimi yapılan bitkiler için doğru besindir. 

Yaprak uygulaması için makro ve mikro elementlerin yüksek emilimli özelliklerine mükemmel bir denge ilave eden formülasyona sahiptir.

Açıklama

Cifo Floral 20-20-20 + ME Yaprak Gübresi 1 kg

Floral 20 20 20, tüm üretimi yapılan bitkiler için doğru besindir. Yaprak uygulaması için makro ve mikro elementlerin yüksek emilimli özelliklerine mükemmel bir denge ilave eden formülasyona sahiptir.

İçerdiği besin maddelerinin yüksek saflığı ve kalitesi, ürünün tam çözünürlüğünü ve düşük tuzlu çözelti elde etmeyi sağlar.

Formülasyon, yayıcı yapıştırıcılar ve bitkiler içerisinde besinlerin hareketine yardımcı olan maddeler içerir, bu şekilde, yapraklar üzerinde ürünün emilimi ve gerektiği yerlerde, besin elementlerinin hızlı taşımını sağlar.

Şelatlanmış mikro elementler ve ürünün sistematik kullanımı, mikro besinlerin yokluğundan dolayı dengesizlikler ya da eksikliğinden kaynaklanan en yaygın bozuklukların tamamen önlenmesini sağlar.

FLORAL 20-20-20, ürünlerin vejetasyon döngülerinin her döneminde, tüm bitkisel üretimlerde iyi sonuçlar ile kullanılabilir.

Dengeli formülasyonu, özellikle meyve/sebzelerin gerekli iriliğe ve mükemmel bir fizyolojik olgunlaşma erişmeleri için, çiçeklenme sonrası uygulamalara uygundur.

Garanti Edilen İçerik (W/W)

Toplam Azot (N)    :  % 20

Nitrat Azotu (N)     :  % 5,5

Amonyak Azotu (N) : % 8

Üre Azotu (N)         : % 6,5

Suda çözünür Fosfor PentaOksit (P2O5) : %20

Suda çözünür Potasyum Oksit (K2O)        : %20

DTPA şelatlı suda çözünür Demir (Fe)      : % 0,20

Suda çözünür Bor (B)  : % 0,05

EDTA şelatlı suda çözünür Mangan (Mn) : % 0,10

EDTA şelatlı suda çözünür Çinko (Zn)      : % 0,01

EDTA şelatlı suda çözünür Bakır (Cu)        : % 0,01

Suda çözünür Molibden (Mo)                       : % 0,005

UYARILAR

Korunmuş alanlarda (seralar, tüneller vs ) ürünün dozajı her 100 lt su (%0,2) içerisinde 200 gr’ı aşmamalıdır. Uygulamalar günün en serin saatlerinde yapılmalıdır.

UYUMLULUK

Floral 20-20-20, beyaz yağlar, yağ bazlı pestisitler, PHOSETYL-AL, dodin, trifrin ve yüksek alkalin reaksiyonu ile tüm preparatlar istisna olmak üzere, CIFO ürünleri ve zirai ilaçlar ile kullanıcının dozunda karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testleri yapılmasını her zaman tavsiye ederiz.

Ek bilgi

Ağırlık 1 kg

Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun

*

Aldığım Ürün Ne Zaman Teslim Edilir?

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

Adresime Yakın Kargo Şirketi Yok, Siparişimi Ne Zaman Teslim Alacağım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?

bahcehavuz.net’dan aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizle ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilir. Bu bilgilendirme yardımıyla ürün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer doğrudan tedarikçi firmalardan gönderilen ürünler sipariş ettiyseniz, bu ürünler size sadece sevk irsaliyesiyle ulaşacaktır. Teslimat sonrasında siparişinize ait faturanız tarafımızdan adresinize postayla gönderilir.

Kargo Teslimat Adresinde Beni Bulamazsa Ne Olur?

Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

www.bahcehavuz.net'ten aldığınız ürünlerde kargo fiyatı il bazında sabittir. Türkiye'nin bütün illerinde sabit fiyat uygulanmaktadır. Her ürün kg/ds özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağırlık veya desi hesabında hangisi büyükse ona göre fiyat çıkartılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.