Tuz Klor Jeneratörü Nedir?

Tuz Klor Jeneratörü Avantajları ve Çalışma Prensibi Tuz klor cihazları, sudaki tuzun elektroliz işlemi ile havuzun klor ihtiyacını karşılamanın ekolojik yoludur. Hücrenin içerisinde bulunan titanyum plakalara belirli amperlerde elektrik akımı gönderilerek hücre içerisinden geçen tuzlu su elektroliz edilir ve klor gazı açığa çıkartılır. Klor gazı su ile birleştiğinde hipoklorikasit (HOCl) oluşur. Bakterileri öldüren kimyasal oluşum […]

Doğatech Yerli Üretim Gübreler

Doğatech Azot İnhibitörlü Yerli Gübreler ve Mikro Elementler Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde, ileri teknoloji bitki besleme ürünlerinin ülkemizde yoğun olarak kullanılmaya başlandığı bir dönemde Ar-Ge firması olarak kurulan Doğatech markası Türk tarımının ihtiyacı olan ürünlerin imalatına başlamıştır. Yaklaşık iki yıl süren yoğun literatür ve laboratuvar çalışmaları sonunda, Doğatech firmasının ürün portföyünü oluşturan, Nitrifikasyon İnhibitörlü […]

Compo Expert Ürünleri Şimdi Sitemizde

Compo Expert Çim, Bitki, Damlama Sulama ve Yaprak Gübreleri Compo Expert dünyanın çeşitli bölgelerindeki üretim tesislerinde imal edilen yüksek kaliteli ve en son teknolojili ürün portföyü ile uluslararası öncü firmalar arasında yer alır. Tarla-bahçe bitkileri, fidanlıklar, süs bitkileri, peyzaj ve çim alanlarının gübrelenmesinde kullanılmak üzere her amaca uygun özel gübre çeşitleri sunmaktadır. COMPO EXPERT, ithalatçılarından […]

Plastik Çim Sınırlayıcılar

Plastik çim sınırlayıcı ürünleri şimdi sitemizden temiz edebilirsiniz. Bitki ve çiçek parterlerinde, çim alan ile zemin kaplamalarını ayırmada, çim ile çiçek alanların geçişini kolaylaştırmada rahatlıkla kullanabileceğiniz güneşe dayanıklı esnek ve sert olmak üzere iki farklı kategoride alternatif renk seçenekleri ile satışta.

Yine bahçelerde çiçekli alanları çim alandan ayırmak için sürekli kullandığınız lale ve tuğla desenli bordürleri de sitemizden temin edebilirsiniz.

Led takılabilir esnek ve sert (strong) çim ayraçları ve diğer ürünlerde yeşil, siyah, kahverengi ve antrasit renk seçenekleri mevcuttur.

Zemin düzeltmeleri için plastik çim koruyucu hücresel dolgu malzemelerini kullanabilirsiniz.

Ürünlerimize Bahçe kategorimizden ulaşabilirsiniz. https://bahcehavuz.net/kategori/bahce-ekipmanlari/plastik-cim-sinirlayici/

plastik-cim-ayirici-sinirlayici-esnek plastik-peyzaj-cim-sinirlayici-yesilplastik-cim-ayraci-sert-siyah-strong

Bahcehavuz.net

Bahçeniz İçin Her Şey!

Poyraz Peyzaj Mimarlık ailesi olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz peyzaj, havuz, sauna ve jakuzi imalat hizmetlerine bir yenilik getirdik.

bahcehavuz.net e-ticaret sitesiyle hem sektördeki profesyonellere hem de son kullanıcılara ihtiyaçları olan en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla tedarik ediyoruz.

Sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan bütün ürünlere ve açıklamalarına ulaşabilir eksik kalan noktalarda bizden destek alabilirsiniz.

Sektörde yaptığımız araştırmalar sonucunda müşteriler internet üzerinden farklı sitelerden fiyat araştırmaları sonucu ürün siparişleri vermekte ve istedikleri ürünlerle ilgili yeterli bilgi desteğine ulaşmakta sıkıntı çekmekteydi.

Biz bunun yerine tek bir siteden ihtiyacınız olan bütün ürünlerin tedariği ve ürün kullanımlarıyla ilgili sınırsız destek sağlıyoruz. Yine iddia ediyoruz popüler bir çok siteden çok daha hızlı ürün gönderimi yapmaktayız.

Sitemizde Bahçe, havuz, sauna ve spa ürünleriyle ilgili hem imalat ürünleri hem de nihai ürünler bulunmaktadır.

Ürünlerimiz dünyaca ünlü markalardan oluşmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünler hem uzman ekiplerimiz hem de kullanıcılar tarafından onay verilmiş ürünlerdir.

Tohum ve Gübre kategorimizde ; bahçeniz ve saksılarınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz çim tohumu, çiçek tohumu, sebze tohumu, torf ve iç mekan bitki toprakları yapraklı yapraksız bitki besin ve gübreleriçiçek gübreleri ile bir türlü baş edemediğiniz rengini ve sağlıklı yapısını koruyamadığınız çimleriniz için ithal çim bakım ve güçlendirme gübreleri, uzun yıllar emek verip korumaya aldığınız iç-dış mekan ağaçlarınız ve bitkileriniz için özel bitki gübresi, fidan dikim ve gelişim gübreleri ile sebze ve meyveler için yaprak gübreleri, organik tarım ve organik sebze-meyve üretimi için organik gübrelerimiz, mikro elementler sipariş verebilirsiniz. Tohum ve Gübre kategorisindeki ürünleri kredi kartına 12 taksit veya kapıda ödeme ile alabilirsiniz.

Bunun yanında Tarımsal sulama, sebzecilik, organik tarım ile ilgili ürünler, yapraklı yapraksız bitki besin ve gübreleri, çiçek gübreleri, çim tohum kategorileri bulunmakta.

Her geçen gün yeni kategorileri ve ürün çeşitleriyle sitemiz sizlerin sayesinde büyümekte.