Bahçeniz İçin Her Şey!

Poyraz Peyzaj Mimarlık ailesi olarak siz değerli müşterilerimize verdiğimiz peyzaj, havuz, sauna ve jakuzi imalat hizmetlerine bir yenilik getirdik.

bahcehavuz.net e-ticaret sitesiyle hem sektördeki profesyonellere hem de son kullanıcılara ihtiyaçları olan en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla tedarik ediyoruz.

Sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan bütün ürünlere ve açıklamalarına ulaşabilir eksik kalan noktalarda bizden destek alabilirsiniz.

Sektörde yaptığımız araştırmalar sonucunda müşteriler internet üzerinden farklı sitelerden fiyat araştırmaları sonucu ürün siparişleri vermekte ve istedikleri ürünlerle ilgili yeterli bilgi desteğine ulaşmakta sıkıntı çekmekteydi.

Biz bunun yerine tek bir siteden ihtiyacınız olan bütün ürünlerin tedariği ve ürün kullanımlarıyla ilgili sınırsız destek sağlıyoruz. Yine iddia ediyoruz popüler bir çok siteden çok daha hızlı ürün gönderimi yapmaktayız.

Sitemizde Bahçe, havuz, sauna ve spa ürünleriyle ilgili hem imalat ürünleri hem de nihai ürünler bulunmaktadır.

Ürünlerimiz dünyaca ünlü markalardan oluşmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünler hem uzman ekiplerimiz hem de kullanıcılar tarafından onay verilmiş ürünlerdir.

Tohum ve Gübre kategorimizde ; bahçeniz ve saksılarınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz çim tohumu, çiçek tohumu, sebze tohumu, torf ve iç mekan bitki toprakları yapraklı yapraksız bitki besin ve gübreleriçiçek gübreleri ile bir türlü baş edemediğiniz rengini ve sağlıklı yapısını koruyamadığınız çimleriniz için ithal çim bakım ve güçlendirme gübreleri, uzun yıllar emek verip korumaya aldığınız iç-dış mekan ağaçlarınız ve bitkileriniz için özel bitki gübresi, fidan dikim ve gelişim gübreleri ile sebze ve meyveler için yaprak gübreleri, organik tarım ve organik sebze-meyve üretimi için organik gübrelerimiz, mikro elementler sipariş verebilirsiniz. Tohum ve Gübre kategorisindeki ürünleri kredi kartına 12 taksit veya kapıda ödeme ile alabilirsiniz.

Bunun yanında Tarımsal sulama, sebzecilik, organik tarım ile ilgili ürünler, yapraklı yapraksız bitki besin ve gübreleri, çiçek gübreleri, çim tohum kategorileri bulunmakta.

Her geçen gün yeni kategorileri ve ürün çeşitleriyle sitemiz sizlerin sayesinde büyümekte.

2 Yorum (Bahcehavuz.net)

  1. Bence insana bir evinizin köşesını bırakacaksanız sızın yerınıze kendıne koyup kendı evlerı gıbı onemseyecek bır ekıp 👏👏👏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir